Rulet Nasıl Oynanır?

Bu makalede Rulet nasıl oynanır? Sorusuna cevap bulabilirsiniz. Rulet, üzeri numaralarla kaplı ve dönerken üzerine atılan bilyenin hangi sayı üzerinde duracağını tahmin etme ile oynanan bir şans oyunudur. Sadece hangi sayıda duracağını tahmin etme ile değil, hangi grupta veya hangi renk sayının üzerinde dönmeyi durduracağını tahmin etmeye çalışarak da öğrenebilirsiniz. Ayrıca sayının tek ya da çift olabilme ihtimalini tahmin ederek de oynayabilme şansınız vardır. Rulet oynayıp kazanmak isteyen bir oyuncunun şansı açıkçası yarı yarıyadır. Yani %50’ dir diyebiliriz.

Merit royal‘de Rulette iki masa vardır. Birincisi Amerikan masa, diğeri ise Avrupa masasıdır. Amjerikan masada kırmızı ve siyah renklerin dışında 2 tane de yeşil renk bulunur. Yeşiller 0 (sıfır) sayılmaktadır. Yani çift sıfır sayılır. Amerikan masanın kazanma yani oyuncuya kaybettirme oranı daha yüksektir. Oynamaya başladığınız ilk etaplarda Avrupa masası ile oynarsanız kazanma şansınız biraz yüksek olacaktır. Avrupa masasında da kımızı, siyah ve 2 adet yeşil renk bulunur. Fakat bu masada yeşiller tek 0 (sıfır) sayılır. Kaybetme oranınız Amerikan masaya göre daha zordur. Yani bu masa oyunu öğrenmek için tercih edilebilir.

Rulet Nasıl Oynanır?

  • Rulet nasıl oynanır? Bu sorunun cevabını sizlere adım adım anlatacağım.
  • Rulet oyunu tamamen şansa dayalı bir oyun olduğundan dolayı pek de taktik, strateji geliştirmeniz gerekmez. Sayıyı söylemek veya tahmin etmek tamamen düşüncelerinize ve içgüdünüze bağlıdır. Tabii birazcık da şansa ihtiyacınız olacak.
  • Rulet nasıl oynanır?” diye merak ediyorsanız birkaç rulet terimini bilmenizde fayda var. Bunlardan bir kaçı:

Spin: Rulet çarkının dönmesine verilen isimdir. Spin’e basarsınız ve çark dönmeye başlar.

Straight up: Bir sayı seçerek fişinizi oraya koyarsınız şayet seçtiğiniz sayı gelirse, koyduğunuz bahsin 35 katını alırsınız. Katlar değişebilir.

Red: Fişinizi yalnız çarkın üzerindeki kırmızı renkli sayılara oynamış olursunuz. Top herhangi bir kırmızıda durursa 2 katını alırsınız.

Five bet: Amerikan masasında bulunan bir terimdir. Fişinizi çift sıfır (00) ile 3 sayılarının arasına koyarsınız. Şayet sayılardan biri gelirse paranın 6 katını kazanırsınız.

Meritcasinoslot ile güvenle oynamak ve kazancınızı hızla çekmek isterseniz, hemen üye olun!

Written by admin

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *